Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Są miejsce w świątkowskim żłobku

2017-05-17 12:53:06 (ost. akt: 2017-05-17 12:53:31)

Autor zdjęcia: UG Świątki

Jeszcze osiem miejsc czeka na maluchów w Żłobku Publicznym w Świątkach. — Pierwszeństwo mają dzieci z naszej gminy. Ale jeśli nie będzie chętnych, przyjmiemy maluchy spoza — informuje Anna Kur, dyrektor Żłobka Publicznego w Świątkach.

Dlaczego warto posłać dziecko do świątkowskiego żłobka? Jest wiele powodów. — Po pierwsze, oferujemy różnego rodzaju zajęcia sprzyjające właściwemu rozwojowi dziecka, który jest tak ważny zwłaszcza w wieku do lat 3: dydaktyczne, ruchowe, plastyczne. Wszystkie oczywiście dostosowane są do potrzeb i do wieku maluchów, pod okiem fachowej i wykwalifikowanej opiekunki. Po drugie, mamy nowy, nowoczesny i wspaniały plac zabaw. Po trzecie, żłobek może pochwalić się bardzo dobrymi i nowymi warunkami lokalowymi. Dzieci korzystają z bawialni i z sypialni. Po czwarte, maluchy, które dostaną się do żłobka w tym naborze, będą mieć zapewnioną opieką już od 1 września 2017 r. do końca sierpnia 2018 r. Na razie wpłynęło 12 podań. Zachęcamy bardzo rodziców, którym leży na sercu właściwy rozwój ich dzieci do składania podań — mówi dyrektor żłobka.

Publiczny Żłobek w Świątkach to inwestycja, która powstała z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 „Maluch” — edycja 2016 oraz ze środków własnych gminy Świątki
at

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages